Vítejte na mém webu, kde se s vámi chci podělit o svou vášeň pro pečení.

Mé jméno je Martin a žiji v Praze. Mimo svou práci se věnuji jedné z největších radostí mého života – pečení.

Už od dětství mě přitahovala vůně čerstvě upečených dobrot, které měly tu moc potěšit nejen chuťové pohárky, ale také oči. S postupem času jsem se stával stále víc fascinovaným světem pečení a začal jsem se věnovat pečení různých dezertů.

Pro mě je pečení jako umění, kde mohu vyjádřit svou kreativitu a lásku k jídlu. Miluji zkoušení nových ingrediencí, experimentování s chutěmi a tvarováním dortů do unikátních a poutavých podob.

Ačkoli se zaměřuji na pečení tradičních dezertů, jako jsou všelijaké dorty, dezerty a zákusky, také se zajímám o low carb pečení. Zdravý životní styl je pro mě důležitý a pečení low carb mi umožňuje spojit mou vášeň pro pečení s péčí o zdraví. Snažím se najít způsoby, jak snížit množství cukru a sacharidů ve svých dezertech, aniž bych ubral na jejich vynikající chuti.

Na tomto webu vás chci inspirovat a přenést k vám atmosféru a radost, které pro mě pečení představuje. Najdete zde obrázky mých výtvorů, které vás snad okouzlí svou podmanivou krásou.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo chcete se mnou sdílet své názory na pečení, budu velmi rád. Můžete mě kontaktovat na Instagramu (Maty cake), přes Facebook (Martyho dobroty) nebo e-mail marty@martyhodobroty.cz. Na Instagramu také pravidelně sdílím fotografie svých pekařských pokladů.

Doufám, že na tomto webu naleznete inspiraci a radost z krásy pečení.